Logowanie

Aktualności

Ruszyła liga orlików U-11 (rocznik 2003)

• autor: piowa1, 2014-04-07 09:28

W pierwszym meczu rundy wiosennej Ligi Orlików U-11 Dragoni 2003 ulegi na wyjeździe druzynie Football Talents 5:3. W pozostałych meczach 14. kolejki pady wyniki: Hutnik - Agrykola 11:3, Drukarz - Polonez 6:2, Ursus - Gwardia 14:3, Polonia - Unia 23:0, Orzeł - Escola 4:11, Świt - Varsovia 3:9. Relacja autorstwa trenera Kamila w rozwinięciu...

Zdjęcie drużyny Dragona z wygranego 9:8 sparingu z Olimpią Warszawa.

Football Talents - UKS Dragon Bielany 5-3 (1:2, 0:0, 1:0, 3:1)

Gole:

Kostek as. Gracjan

Krzysiek Bartoś as. krzysiek Nosow

Krzysiek Bartoś as. Gracjan

Skład:

Bartek Sobolewski, Bartek Bartosik, Gracjan Grot (kpt.), Kajetan Feleszko, Krzysztof Nosow, Mateusz Mirkowicz, Wojtek Krawczyk, Kordian Dobrzyński, Krzysztof Bartoś, Konstanty Koroblewski

W sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej z Football Talents. Jak się okazało gospodarze nie byli gościnni i 3pkt po wyrównanym meczu pozostały na Pyrach.

Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy często gościli pod naszym polem karnym i szybko strzelili bramkę. My odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami jeszcze w pierwszej kwarcie i przez kolejne dwie kwarty wydawało się, że kontrolujemy spotkanie brakowało tylko przełożenia tego na kolejne gole. Sytuacji nie brakowało, i po głupio straconej bramce pod koniec 3 utrzymywał się wynik 2:2. W 4 jeszcze kwarcie pięć minut przed końcem meczu było 3:3 , ale to w ostatnich 2 minutach piłkarze Footboll Talents zachowali więcej siły i zdołali zdobyć 2 bramki przechylająć zwycięstwo na swoją stronę.

Pozostaje niesmak i smutek, zdarzył sie nam kolejny falstart na początku rundy, brawa dla chłopców za walkę do końca i czekamy z niecierpliwością na kolejny mecz. W obecnym stanie kadrowym czeka nas bardzo ciężka runda wiosenna, musimy się wspierać i  w kazdym meczu walczyć na 100%. "Piłka nie lalka...."