Logowanie

Aktualności

Dragon 2003 czwarty w Łazach

• autor: piowa1, 2013-03-26 11:51

W sobotę wystąpiliśmy na turnieju  w Łazach organizowanym przez UKS IWICZNA jako IX Memoriał im. Marcina Rowińskiego. Graliśmy bez kilku naszych etatowych zawodników, w związku z tym więcej czasu na boisku mogli spędzić chłopcy, którzy do tej pory grali rzadziej. Dragoni spisali się bardzo przyzwoicie zajmując 4 miejsce, a Krzysiek Nosow został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju.

Relacja w rozwinięciu...

Skład DRAGONA: Bartek Sobolewski, Krzysiek Nosow(kpt), Iwo Wiszejko, Maciek Wągrodzki, Antek Chylak, Kajtek Feleszko, Krzysiek Bartoś, Gracjan Grot

Dragon - Iwiczna 4-2 ( 2gole Gracjan, Iwo, Krzysiek Nosow)

W meczach grupowych zagraliśmy pierwszy mecz z Uks Iwiczna szybko obejmuąc prowadzenie 3-0 i gdy wydawało się, że kontrolujemy spotkanie, to gospodarze doszli do głosu strzelając dwa gole. W  końcówce to znowu Dragoni ruszyli do ataku i po strzale Antka piłka trafiła w słupek, a chwilę później strzał Gracjana był bardziej precyzyjny ustalając wynik spotkania na 4-2.

Dragon - Nadstal Krzaki Cz. 1-2 (gol Gracjan)

W tym spotkaniu również to Dragoni strzelili pierwszą bramkę i cały czas sunęły nasze ataki na bramkę rywali, ale ciągle brakowało skuteczności by podwyższyć nasze prowadzenie. Rywale mądrze się bronili i w ostatnich 3 minutach po naszych błędach w obronie strzelili nam dwa gole, wyrywając nam 3 punkty.

Dragon - Szkoła Brytyjska 1-1 (gol Kajtek)

Typowy mecz walki, w którym to znowu Dragoni strzelają pierwszą bramkę w 8 minucie. Wydawało się, że kontrolujemy spotkanie i nie pozwolimy wyrwać sobie zwycięstwa, ale w końcówce po mocno bitym aucie w nasze pole karne zawodnik Dragona wbija piłkę do swojej bramki. Mimo ataków do ostatniego gwizdka sędziego po dobrym meczu remisujemy ze Szkołą Brytyjską.

Półfinał

Dragon - MKS Przasnysz 1-2 (gol Kajtek)

Do półfinałów awansowaliśmy z drugiego miejsca i trafilismy na drużynę COOZPN, z którą już się spotkaliśmy na turnieju w Ostrołęce (remis 1-1). Jak się okazało był to nasz najlepszy mecz na turnieju, dużo akcji bramkowych, bardzo szybkie tempo meczu, wiele walki-napewno takie spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonej publicznośći. Jak w poprzednich meczach znowu to Dragoni po golu Kajtka obejmują prowadzenie i mimo zmasowanych ataków rywali z Przasnysza do 11min. bronimy się mądrze wyprowadzając kontry i bedąc o włos od zdobycia drugiego gola. Po złym wznowieniu autu w środek boiska przeciwnicy przejmują piłkę i w sytuacji trzech na jednego obrońcę doprowadzają do remisu. Dwie minuty przed końcem zamieszanie w naszym polu karnym i robi się 1-2. Walczymy dzielnie do końca i 20 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego Gracjan próbuje lobować bramkarza z Przasnysza, lecz tym razem zabrakło centymetrów i zagramy o 3 miejsce.

mecz o 3 miejsce

Dragon - Szkoła Brytyjska 0-3

Jak się okazało zbyt mała ławka rezerwowych i straszne zmęczenie chłopaków meczami po 15 minut spowodowało, że nie udao sie sprostać Szkole Brytyjskiej i przegraliśmy 0-3. Wielkie podziękowania dla chłopaków, że do ostatnich sekund wierzyli w zdobycie choćby bramki honorowej i walczyli do końca.

Turniej wygrała drużyna z Przasnysza w finale pokonując AS Ursynów 1-0.

Krzysiek Nosow został wybrany przez organizatorów Najlepszym Graczem Turnieju - GRATULACJE!!!

Dziekuję chłopakom za walkę i dostarczone emocje.