Logowanie

Aktualności

Ferie z piłką - odsłona I

• autor: jborowski, 2013-01-26 13:16

W pierwszy dzień ferii zawodnicy rocznika 2001 wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez Orła Warszawa. Skład przerzedzony chorobami i wyjazdami stanął na wysokości zadania i wygrał grupę eliminacyjną. Pierwsze miejsce dały zwycięstwa z Olimpią Warszawa 2:0, Orłem Warszawa 2:0 i Marcovią Marki 2:1. Drużyna miała też przewagę w spotkaniu z AP Markus Warszawa, ale przez nonszalancję w obronie i brak koncentracji, mecz zakończył się podziałem punktów (2:2). Wszystko jednak zostało "w rodzinie", bo drużynę przeciwną prowadził trener Tomek - na co dzień pracujący z zawodnikami Dragona rocznik 2004.
W akcjach bramkowych brali udział: Tomek Molik (3 br. i 2 as.), Janek Królikowski (2 br. i 1 as.), Norbert Duda (1 br. i 1 as.), Adam Cencelewicz (1 br. i 1 as.), Bartek Marciniak (1 br.)
Po 4 godzinach przerwy przewidzianej na mecze grupy B, zawodnicy Dragona przystąpili do meczu półfinałowego. Przerwa najwyraźniej podziała demobilizująco na zespół, bo od początku inicjatywę przejęła drużyna Victorii Sulejówek. Z czasem coraz bardziej wyglądało na to, że wygra drużyna, która strzeli jedną jedyną bramkę. Wreszcie jest gol. Strzelają zawodnicy Dragona. Niestety do własnej bramki. Wynik nie ulega już zmianie i drużynie pozostaje finał pocieszenia. Tam ponownie czeka Olimpia. Mimo okazji naszej drużynie nie udaje się strzelić gola. Przeciwnikom także. Mamy karne. Nasi zawodnicy są bezbłędni. Do siatki trafiają Norbert Duda, Janek Królikowski i Albert Awłas. Jednego karnego wyłapuje nasz bramkarz i drużyna kończy zawody na trzecim miejscu.