Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inne strony
UKS Dragon
zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresem:
http://dragon2004.futbolowo.pl
Facebook --> kliknij zakładkę obok
na lewym marginesie
W najbliższy weekend 8-9 grudnia 2012 r. drużyna rocznika 2001/02 wystąpi w trzech turniejach halowych.
Część drużyny uda się do Luzina k. Wejherowa, gdzie weźmie udział w tegorocznej edycji turnieju Kaszub Cup. Na sobotę zaplanowano rozgrywki grupowe, na niedzielę fazę play-off. UKS Dragon został przydzielony do grupy B, w której zmierzy się z Gryfem Wejherowo (godz. 11.07), Lechią Gdańsk (godz. 11.40), Gryfem Słupsk (godz. 12.02), Santosem Gdańsk (godz. 12.24), GKS Kowale (godz. 13.08). W play off pierwszym przeciwnikiem będzie jedna z drużyn z grupy A (skład w rozwinięciu). W turnieju wystąpią także m.in. Elana Toruń, Huragan Morąg, Gwardia Koszalin, Czarni Pruszcz Gdański, Polonia Bydgoszcz, Legion Warszawa. Tytułu z roku ubiegłego broni Elana Toruń. Nasza drużyna zajęła wówczas 6. miejsce, mając w swoich szeregach króla strzelców - Sebastiana Pedynowskiego z 10 golami w 8 meczach. Harmonogram I dnia turnieju i powołania w rozwinięciu >>>.
Druga część drużyny weźmie udział w dwóch turniejach - Delta Cup i turnieju urodzinowym na Bemowie.
Sobotni turniej, organizowany przez Deltę Warszawa w hali SP 85 przy ul. Narbutta 14 na Mokotowie, zgromadzi na starcie tradycyjnie 12 drużyn. Oprócz Dragona będą to: Delta I, Delta II, Gwardia, Okęcie, SF Wilanów, Marcovia, Klub SNU, Olimpia, Unia, Pegaz Drobin i Włókniarz Kalisz. Zbiórka o 15.15. Harmonogram zostanie podany, jak tylko się pojawi. Proszę pamiętać o legitymacjach szkolnych i badaniach (jeśli nie zostały zdeponowane u Trenera).
W niedzielę o godz. 14:15 w hali przy ul. Księcia Bolesława (hala Legii Warszawa). urodziny świętować będzie jeden z zawodników Unii Warszawa, który postanowił je uczcić na sportowo, zapraszając do mini turnieju Unię, Dragona i GOSiR Stare Babice. Powołania w rozwinięciu >>>
Zawodnicy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w turniejach, na które zostali powołani, proszeni są o powiadomienie Trenera o nieobecności.
Powołania na Kaszub Cup w Luzinie (8-9.12.2012 r.):
1. Albert Awłas,
2. Bartosz Marciniak,
3. Bruno Wałecki,
4. Dominik Podgórski,
5. Eryk Stawicki-Górniewicz,
6. Jakub Szporka,
7. Kacper Dziewicki,
8. Maciej Grzelak,
9. Michał Kapełuś,
10. Patryk Parys,
11. Paweł Borowski,
12. Sebastian Pedynowski,
13. Tomasz Molik,
14. Witold Trochonowicz.
Koszt wyjazdu 250 zł (przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie na miejscu, ubezpieczenie).
Wyjazd w piątek 7.12.2012 r. - zbiórka o godz. 12.30 na parkingu przy basenie na ul. Potockiej 1.
Powrót w niedzielę zależy od godziny zakończenia turnieju przez Dragona i Legion (wspólny transport). Grafik turnieju przewiduje oficjalne zakończenie o godz. 17.
LP | Godzina | Grupa | GOSPODARZE | GOŚCIE |
1 | 8.00 - 8.10 | gr A | GOSRiT Luzino | SP Lew Lębork |
2 | 8.11 - 8.21 | gr A | KP Sopot | GKS Kowale |
3 | 8.22 - 8.32 | gr A | Anioły Garczegorze | ProFan Gościcino |
4 | 8.33 - 8.43 | gr A | GOSRiT Luzino | GKS Kowale |
5 | 8.44 - 8.54 | gr A | ProFan Gościcino | SP Lew Lębork |
6 | 8.55 - 9.05 | gr A | Anioły Garczegorze | KP Sopot |
7 | 9.06 - 9.16 | gr A | GOSRiT Luzino | ProFan Gościcino |
8 | 9.17 - 9.27 | gr A | SP Lew Lębork | Anioły Garczegorze |
9 | 9.28 - 9.38 | gr A | GKS Kowale | KP Sopot |
10 | 9.39 - 9.49 | gr A | GOSRiT Luzino | Anioły Garczegorze |
11 | 9.50 - 10.00 | gr A | ProFan Gościcino | KP Sopot |
12 | 10.01 - 10.11 | gr A | GKS Kowale | SP Lew Lębork |
13 | 10.12 - 10.22 | gr A | GOSRiT Luzino | KP Sopot |
14 | 10.23 - 10.33 | gr A | Anioły Garczegorze | SP Lew Lębork |
15 | 10.34 - 10.44 | gr A | ProFan Gościcino | GKS Kowale |
16 | 10.45 - 10.55 | gr B | Santos Gdańsk | Gryf Tczew |
17 | 10.56 - 11.06 | gr B | Lechia Gdańsk | Gryf Słupsk |
18 | 11.07 - 11.17 | gr B | UKS Dragon Bielany | Gryf Wejherowo |
19 | 11.18 - 11.28 | gr B | Santos Gdańsk | Gryf Słupsk |
20 | 11.29 - 11.39 | gr B | Gryf Wejherowo | Gryf Tczew |
21 | 11.40 - 11.50 | gr B | Lechia Gdańsk | UKS Dragon Bielany |
22 | 11.51 - 12.01 | gr B | Santos Gdańsk | Gryf Wejherowo |
23 | 12.02 - 12.12 | gr B | UKS Dragon Bielany | Gryf Słupsk |
24 | 12.13 - 12.23 | gr B | Lechia Gdańsk | Gryf Tczew |
25 | 12.24 - 12.34 | gr B | Santos Gdańsk | UKS Dragon Bielany |
26 | 12.35 - 12.45 | gr B | Lechia Gdańsk | Gryf Wejherowo |
27 | 12.46 - 12.56 | gr B | Gryf Słupsk | Gryf Tczew |
28 | 12.57 - 13.07 | gr B | Santos Gdańsk | Lechia Gdańsk |
29 | 13.08 - 13.18 | gr B | UKS Dragon Bielany | Gryf Tczew |
30 | 13.19 - 13.29 | gr B | Gryf Wejherowo | Gryf Słupsk |
31 | 13.30 - 13.40 | gr C | DKS WKRA Działdowo I | Victoria Niemcz |
32 | 13.41 - 13.51 | gr C | Czarni Pruszcz II | Elana Toruń |
33 | 13.52 - 14.02 | gr C | Gwardia Koszalin | Osiczanka Osice |
34 | 14.03 - 14.13 | gr C | DKS WKRA Działdowo I | Elana Toruń |
35 | 14.14 - 14.24 | gr C | Osiczanka Osice | Victoria Niemcz |
36 | 14.25 - 14.35 | gr C | Czarni Pruszcz II | Gwardia Koszalin |
37 | 14.36 - 14.46 | gr C | DKS WKRA Działdowo I | Osiczanka Osice |
38 | 14.47 - 14.57 | gr C | Gwardia Koszalin | Elana Toruń |
39 | 14.58 - 15.08 | gr C | Czarni Pruszcz II | Victoria Niemcz |
40 | 15.09 - 15.19 | gr C | DKS WKRA Działdowo I | Gwardia Koszalin |
41 | 15.20 - 15.30 | gr C | Czarni Pruszcz II | Osiczanka Osice |
42 | 15.31 - 15.41 | gr C | Elana Toruń | Victoria Niemcz |
43 | 15.42 - 15.52 | gr C | DKS WKRA Działdowo I | Czarni Pruszcz II |
44 | 15.53 - 16.03 | gr C | Gwardia Koszalin | Victoria Niemcz |
45 | 16.04 - 16.14 | gr C | Osiczanka Osice | Elana Toruń |
46 | 16.15 - 16.25 | gr D | DKS WKRA Działdowo II | Legion Warszawa |
47 | 16.26 - 16.36 | gr D | Czarni Pruszcz I | Błękitni Gonne Małe |
48 | 16.37 - 16.47 | gr D | Polonia Bydgoszcz | Huragan Morąg |
49 | 16.48 - 16.58 | gr D | DKS WKRA Działdowo II | Błękitni Gonne Małe |
50 | 16.59 - 17.09 | gr D | Huragan Morąg | Legion Warszawa |
51 | 17.09 - 17.19 | gr D | Czarni Pruszcz I | Polonia Bydgoszcz |
52 | 17.20 - 17.30 | gr D | DKS WKRA Działdowo II | Huragan Morąg |
53 | 17.31 - 17.41 | gr D | Polonia Bydgoszcz | Błękitni Gonne Małe |
54 | 17.42 - 17.52 | gr D | Czarni Pruszcz I | Legion Warszawa |
55 | 17.53 - 18.03 | gr D | DKS WKRA Działdowo II | Polonia Bydgoszcz |
56 | 18.04 - 18.14 | gr D | Czarni Pruszcz I | Huragan Morąg |
57 | 18.15 - 18.25 | gr D | Błękitni Gonne Małe | Legion Warszawa |
58 | 18.26 - 18.36 | gr D | DKS WKRA Działdowo II | Czarni Pruszcz I |
59 | 18.37 - 18.47 | gr D | Polonia Bydgoszcz | Legion Warszawa |
60 | 18.48 - 18.58 | gr D | Huragan Morąg | Błękitni Gonne Małe |
Powołania na Delta Cup (8.12.2012 godz. 15.15) i turniej na Bemowie (9.12.2012 godz. 15)
1. Adam Cencelewicz,
2. Albert Strama,
3. Artur Małecki,
4. Grzegorz Sabatowski,
5. Ignacy Koroblewski,
6. Igor Muzal,
7. Jan Królikowski,
8. Jan Nalepa,
9. Krzysztof Dębowczyk,
10. Maciej Żabolicki,
11. Marceli Lewkowicz,
12. Mateusz Trzciński,
13. Miguel Dos Santos,
14. Norbert Duda,
15. Szymon Szczepański
16. Zosia Gryglewicz.
Harmonogram grupy B DELTA CUP
15.30 – 15.42 Marcovia Marki Olimpia Warszawa
15.44 – 15.56 Dragon Bielany Pegaz Drobin
15.58 – 16.10 K.S. Delta Warszawa I Klub SNU Warszawa
16.12 – 16.24 Marcovia Marki Pegaz Drobin
16.26 – 16.38 Olimpia Warszawa Klub SNU Warszawa
16.40 – 16.52 Dragon Bielany K.S. Delta Warszawa I
16.54 – 17.06 Marcovia Marki Klub SNU Warszawa
17.08 – 17.20 Pegaz Drobin K.S. Delta Warszawa I
17.22 – 17.34 Olimpia Warszawa Dragon Bielany
17.36 – 17.48 Marcovia Marki K.S. Delta Warszawa I
17.50 – 18.02 Dragon Bielany Klub SNU Warszawa
18.04 – 18.16 Olimpia Warszawa Pegaz Drobin
18.18 – 18.30 Marcovia Marki Dragon Bielany
18.32 – 18.44 Olimpia Warszawa K.S. Delta Warszawa I
18.46 – 18.58 Pegaz Drobin Klub SNU Warszawa
Witam Sz.milczących rodziców do dnia dzisiejszego zgłosili swoją nie obecność;
Kaszub Cup - Witold Trochonowicz powód - nie dyspozycja przeżębiony reszta zawodników potwierdzona jedzie 13
Delta Cup 08,12,2012 i Turniej Bemowo (urodzinowy ) na dzisiejszy dzień zawodnicy którzy zgłosili swoją nie obecność Maciej Żabolicki i Miguel Dos Santos
Potwierdzam obecność "Żela" na turnieju. Może wprowadźmy zasadę że potwierdzenia obecności zawodników będziemy robić pod powołaniami na turnieje.
Patryk Parys potwierdza udział w turnieju Kaszub Cup
Bruno oczywiście zaszczyci turniej swoją obecnością:)))
Molo jedzie na Kaszub Cup.
No jednak nie jedzie:( przepraszamy za zamieszanie.
Serdecznie dziękujemy... Cieszymy się bardzo ,że poprzez sport i wspólne kibicowanie można się świetnie bawić ,dając naszym pociechą przykład "zdrowej" rywalizacji .Dziękujemy Wszystkim bez wyjątku ,jesteśmy otwarci na wszelkie sportowe propozycje .Nadchodzą Święta ,które niosą za sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów w nadchodzący Nowy Rok .W tym wyjątkowych dniach chcemy my Gryfici życzyć wiele zadowolenia i sukcesów sportowych z podjętych wyznań .Gwiazda FAIR PLAY drogę wskaże.Zapomnijmy o uprzedzeniach.Ciepłem otulmy naszych bliskich (nie ważne jaki klub i jaki kto nosi szalik)uśmiechnijmy się do siebie .Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,niech w domach będzie Wam jak w niebie.UKS Dragon,Huragan M życzymy zdrowia i miłości ...
I wszystkim co te życzenia czytają .
Gryf Wejherowo :)
Najbliższa kolejka 15 |
|
dzisiaj: 442, wczoraj: 349
ogółem: 3 236 308
statystyki szczegółowe