W najbliższą niedzielę 2 grudnia 2012 r. w hali ICSiR w Józefowie przy ul. Długiej 44 rozegrany zostanie turniej rocznika 2001 o Puchar Burmistrza Józefowa, współorganizowany przez ICSiR i Józefovię Józefów. Na starcie stanie 12 drużyn (w tym wszyscy uczestnicy WLM U-12 oprócz Legii i Bródna) podzielonych na dwie grupy. Dragon został przydzielony do grupy B z Bugiem Wyszków, Żyrardowianką Żyrardów, Zniczem Pruszków, Józefovią I Józefów i Orłami Zielonka.
Zbiórka o godz. 12.00.
O godz. 12.45 rozpocznie się turniej żonglerki. Bezpośrednio po nim swoje mecze rozegrają drużyny z grupy B. Ostatni mecz grupowy Dragona rozegrany zostanie o 16.30. Po nim organizatorzy zaplanowali konkurs rzutów karnych oraz mecze półfinałowe, w których wystąpią po dwie najlepsze drużyny w rozgrywkach obu grup.
Zakończenie turnieju ok. 18.30.
Harmonogram turnieju i powołania w rozwinięciu >>>
Decyzją Trenera na turniej powołani zostają:
1. Kuba Szporka,
2. Bartosz Marciniak,
3. Tomasz Molik,
4. Patryk Parys,
5. Michał Kapełuś,
6. Eryk Stawicki-Górniewicz,
7. Paweł Borowski,
8. Maciej Grzelak,
9. Adam Cencelewicz,
10. Sebastian Pedynowski,
11. Miguel Dos Santos,
12. Kacper Dziewicki,
13. Bruno Wałecki,
14. Albert Awłas,
15. Zosia Gryglewicz.
HARMONOGRAM MECZY W TURNIEJU HALOWYM 02.12.2012 W JÓZEFOWIE
GRUPA A
1. Marcovia Marki
2. Gwardia Warszawa
3. Ursus Warszawa
4. Legionovia Legionowo
5. Polonia Warszawa
6. Józefovia Józefów II
9.00 – Marcovia Marki - Gwardia Warszawa
9.15 – Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo
9.30 – Polonia Warszawa - Józefovia Józefów II
09.45 – Marcovia Marki - Ursus Warszawa
10.00 – Gwardia Warszawa - Józefovia Józefów II
10.15 – Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
10.30 – Gwardia Warszawa - Ursus Warszawa
10.45 – Marcovia Marki - Polonia Warszawa
11.00 – Legionovia Legionowo - Józefovia Józefów II
11.15 – Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
11.30 – Gwardia Warszawa - Legionovia Legionowo
11.45 – Marcovia Marki - Józefovia Józefów II
12.00 – Gwardia Warszawa - Polonia Warszawa
12.15 – Ursus Warszawa - Józefovia Józefów II
12.30 – Marcovia Marki - Legionovia Legionowo
12.45-13.00 Konkurs żonglerki
GRUPA B
1. Orły Zielonka
2. Bug Wyszków
3. Żyrardowianka Żyrardów
4. Dragon Bielany
5. Znicz Pruszków
6. Józefovia Józefów I
13.00 – Orły Zielonka - Bug Wyszków
13.15 – Żyrardowianka Żyrardów - Dragon Bielany
13.30 – Znicz Pruszków - Józefovia Józefów I
13.45 – Orły Zielonka - Żyrardowianka Żyrardów
14.00 – Bug Wyszków - Józefovia Józefów I
14.15 – Dragon Bielany - Znicz Pruszków
14.30 – Bug Wyszków - Żyrardowianka Żyrardów
14.45 – Orły Zielonka - Znicz Pruszków
15.00 – Dragon Bielany - Józefovia Józefów I
15.15 – Żyrardowianka Żyrardów - Znicz Pruszków
15.30 – Bug Wyszków - Dragon Bielany
15.45 – Orły Zielonka - Józefovia Józefów I
16.00 – Bug Wyszków - Znicz Pruszków
16.15 – Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów I
16.30 – Orły Zielonka - Dragon Bielany
16.45-17.00 Konkurs rzutów karnych
17.15 Półfinał (2x8minut)
17.00 - 1A-2B
17.20 - 1B- 2A
17.40 Mecz o 3 miejsce (2x8minut)
18.00 Finał (2x8minut)