Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inne strony
UKS Dragon
zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresem:
http://dragon2004.futbolowo.pl
Facebook --> kliknij zakładkę obok
na lewym marginesie
W najbliższy weekend 23-24 listopada 2012 r. drużyny rocznika 2001/2002 wezmą udział w dwóch turniejach halowych Hary Cup w Łodzi i Wesoła Indoor Cup w Warszawie-Wesołej.
Pierwszy z turniejów rozgrywany będzie w sobotę i niedzielę w gronie 14 drużyn w hali CHKS w Łodzi przy ul.Kosynierów Gdyńskich 18. Organizatorzy zaawizowali udział: Włókniarza Pabianice, UKS SMS Łódź, ŁKS Łódź, Wilgi Garwolin, Legionu Warszawa, Unii Swarzędz, UKS Skórzewo, Czarnych Pruszcz Gdański, Gryfa Tczew, Huraganu Morąg, Górnika Libiąż i Piasta Białystok.
Podział na grupy i harmonogram turnieju będzie znany w piątek.
Turniej w Wesołej jest turniejem jednodniowym rozgrywanym w sobotę od 12.30 do 20.00 w hali widowiskowo-sportowej gimnazjum nr 119 w Warszawie-Wesołej, ul. Klimatyczna 1 (uwaga są dwie ulice Klimatyczne w Warszawie). Organizatorzy przewidują udział 12 drużyn. Dragon został przydzielony do grupy D z Junakiem Warszawa i SEMP II Ursynów. Pozostałe drużyny to MOPS Jagiellonia Białystok, SEMP I Ursynów, KS Wesoła (2 drużyny), Dolcan Ząbki, Nasze Nadzieje Kozienice, Victoria Kobyłka, Orły Zielonka, KS Łomianki. Mecze rozgrywane są w składach 4+1. Pierwszy mecz Dragona o 13:54 (harmonogram w rozwinięciu). Zbiórka o 13:15. Proszę zabrać ze sobą legitymacje szkolne.
Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane na treningu.
Powołania w rozwinięciu >>>
Pozostałe turnieje w najbliższym czasie:
- 2.12.2012 - Turniej o Puchar Burmistrza Jóżefowa, hala ICSiR Józefów, ul. Długa 44.
- 7-9.12.2012 - Kaszub Cup, hala GOSRiT Luzino k. Wejherowa, ul. Mickiewicza 22 (w grupie: Lechia Gdańsk, Gryf Słupsk, Gryf Wejherowo, Santos Gdańsk, GKS Kowale)
- 8.12.2012 - Delta Cup, Warszawa, hala SP Nr 85, ul. Narbutta 14 (grają: Gwardia, Unia, Okęcie, SF Wilanów, Marcovia, Klub SNU, Olimpia, Pegaz Drobin i Włókniarz Kalisz).
Harmonogram turnieju
Mecze – grupy A, B, C, D
Lp Godz Gr Drużyny
1 12:30 A UKS Victoria Kobyłka - MKS Dolcan Ząbki
2 12:42 B KS SEMP I Warszawa - MOSP Jagiellonia Białystok
3 12:54 C AP Nasze Nadzieje Kozienice - KS Wesoła II Warszawa
4 13:06 D KS SEMP II Warszawa - UKS Junak Warszawa
5 13:18 A MKS Dolcan Ząbki - KS Wesoła I Warszawa
6 13:30 B MOSP Jagiellonia Białystok - UKS Orły Zielonka
7 13:42 C KS Wesoła II Warszawa - KS Łomianki
8 13:54 D UKS Junak Warszawa - UKS Dragon Bielany -
9 14:06 A KS Wesoła I Warszawa - UKS Victoria Kobyłka
10 14:18 B UKS Orły Zielonka - KS SEMP I Warszawa
11 14:30 C KS Łomianki - AP Nasze Nadzieje Kozienice
12 14:42 D UKS Dragon Bielany - KS SEMP II Warszawa
Dalsze rozgrywki
• drużyny z miejsc I i II w swoich grupach awansują do ćwierćfinałów
• wygrani z meczów ćwierćfinałowych awansują do półfinałów
• przegrani z meczów ćwierćfinałowych zagrają w małym półfinale o miejsca 5-8
• drużyny z miejsc III utworzą nową grupę E – zagrają każdy z każdym o miejsca 9-12
25 15:00 E [A3] - [B3] -
26 15:12 E [C3] - [D3] -
29 15:24 1 [A1] - [D2] -
30 15:36 1 [B1] - [C2] -
31 15:48 1 [C1] - [B2] -
32 16:00 1 [D1] - [A2] -
33 16:12 E [A3] - [C3] -
34 16:24 E [B3] - [D3] -
37 16:36 1 '' [P29] - [P30] -
38 16:48 1 '' [P31] - [P32] -
39 17:00 1 [W29] - [W30] -
40 17:12 1 [W31] - [W32] -
41 17:24 E [A3] - [D3] -
42 17:36 E [B3] - [C3] -
45 17:48 7 m [P37] - [P38] -
46 18:00 5 m [W37] - [W38] -
47 18:12 3 m [P39] - [P40] -
48 18:24 1 m [W39] - [W40]- -
Najbliższa kolejka 15 |
|
dzisiaj: 338, wczoraj: 349
ogółem: 3 236 204
statystyki szczegółowe