UKS DRAGON - strona nieoficjalna

UKS DRAGON (2001/2002)MKS Makowianka Maków Maz.
UKS DRAGON (2001/2002) 3:1 MKS Makowianka Maków Maz.
2016-11-11, 11:00:00
Warszawa, ul. Potocka 1
galeria »   relacja »

AP Sochaczew 2:5 PAF Płońsk
SSM Wisła Płock 1:2 MKS Mławianka Mława
UKS Białe Orły Warszawa 2:1 MKS Polonia Warszawa
UKS DRAGON (2001/2002) 3:1 MKS Makowianka Maków Maz.

Nowe strony

Inne strony

UKS Dragon
zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresem:

Facebook --> kliknij zakładkę obok
na lewym marginesie

Nic dwa razy się nie zdarza

• autor: jborowski, 2012-10-20 16:32

Nie udało się tym razem powtórzyć wyniku z wiosny i sprostać liderowi rozgrywek Legii Warszawa. Mecz na początku był wyrównany. Przez pierwszy kwadrans nasza drużyna grała aktywnie, dobrze spisując się w odbiorze piłki i próbach konstruowania akcji. Po kwadransie przewagę uzyskali Legioniści, którą przypieczętowali piękną bramką, strzeloną głową po wrzutce z rzutu rożnego. Dragoni  próbowali przedrzeć się pod bramkę rywali, ale ci umiejętnie wybijali naszych zawodników z rytmu twardą grą obronną albo faulami. W rewanżu gospodarze groźnie atakowali, grając dynamicznie i bardziej zespołowo niż nasza drużyna. Kiedy wydawało się, że wreszcie nasz zawodnik będzie miał 100% sytuację strzelecką, sędzia odgwizdał wyimaginowanego spalonego. Ta akcja pokazała, że szansą naszej drużyny są prostopadłe podania w tempo. Drużyna nie została jednak w tę stronę pokierowana i więcej takich zagrań nie zobaczyliśmy, nawet gdy kolejne próby krótkiego rozegrania piłki były biciem głową w mur. W drugiej połowie naszą drużynę zdziesiątkowały urazy. Przez parę minut Dragoni grali w ośmiu. Legia zaś dysponowała szeroki wyrównanym składem i to była jej główna przewaga konkurencyjna. Legioniści choć nie pokazywali nadzwyczajnej piłki (bo i taka nie była potrzebna), dzięki umiejętnościom indywidualnym strzelili jeszcze dwie bramki i zasłużenie skasowali 3 punkty.

autor: ~a.kondracki 2012-10-20 21:05:57

avatar Legia była znacznie lepszą drużyną,miała przewagę w każdym sektorze boiska my nie zagraliśmy dobrze nie przez to że drużyna nie została "pokierowana"w stronę prostopadłych podań ponieważ pracujemy nad tym bardzo intensywnie i jest to główne założenie na każdym treningu,ale przez to że nie wyprowadzaliśmy piłki z własnej połowy tak jak to ćwiczymy na zajęciach.Dlaczego tak się stało wiem i będziemy nad tym pracować.Proszę o troszkę więcej zaufania do trenera.a.k.

autor: ~a.kondracki 2012-10-20 21:28:56

avatar Filozofia gry krótkimi podaniami to we współczesnym futbolu konieczność i nie zejdziemy z tej drogi nawet jeśli jest to na razie bicie głową w mur.To przyniesie efekty już w niedalekiej przyszłości.a.k.

autor: ~marek parys 2012-10-20 21:56:12

avatar w meczu przegraliśmy walkę indywidualną o piłkę i niestety o odbiór jej po stracie za dużo było podnoszenia rąk i płaczu ale moim zdaniem jest to wynik zbyt radosnego podejścia do treningów i nie winię w tym przypadku trenera który od dłuższego czasu usiłuje wpoić zawodnikom swój pomysł na grę.Nawet proste ćwiczenie 90% dragonów wykonuje na stojąco i bez przyspieszenia i to ma przełożenie na mecz. Jak jesteśmy wolni z piłką to nas kopią pchają i przewracają.Wystarczy mobilizacja na treningach i tylko tam szukajmy winnych.

autor: ~a.kondracki 2012-10-20 23:10:16

avatar To jest prawda jest tylko kilku zawodników,którzy trenują na "maksa"i to są Ci,którzy wyróżniają się w meczach i Oni mają szansę być kiedyś piłkarzami,a stara piłkarska prawda mówi że im więcej potu na treningu tym więcej radości na meczu.Bez zaangażowania i ciężkiej pracy ha treningach nie osiągnie się nic,a.k.

autor: ~Marzena G 2012-10-22 21:49:49

avatar Bartku M. od dłuższego czasu jest nam brak Twojch wypowiedzi co się dzieje zapraszamy są one bardzo cenne i kształcące dla rodziców a przede wszystkim dla zawodników plis!!!!!!

autor: ~Bartosz Molik 2012-10-22 23:22:38

avatar Cóż mam pisać skoro Trener trafnie określa sytuację. Nie ma co się powtarzać - wystarczy TYLKO trenować. Mamy, podobnie jak większość zespołów, poza Legią, nierówny skład. jest nadzieja, że nowi/starzy chłopcy podciągną poziom - potencjał jest (Brawo Kacper - jak dojdzie rutyna będzie ok). Legia wygrała zasłużenie, miała wyrównany skład oparty na dobrym przygotowaniu fizycznym. Marek powiedział dobrze: najładniej i konsekwentnie grające drużyny (Polonia, Józefovia) są na razie w ogonie, ale w przyszłości może się to zmienić. Ja liczę, że z 5-6 solidnych graczy za chwilę będziemy mieli 10-12 a konsekwencja Trenera doprowadzi do sportowych sukcesów na wiosnę. Jeśli Dragoni nie będą narzekać podczas gry, załamywać rąk, odpuszczać po stracie piłki to już będzie krok naprzód. Głowy do góry!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Dragon - Makowianka