Logowanie

Aktualności

Sparing Dragona 2004/2005 z Varsovią

• autor: adamus5, 2012-10-13 21:23

W sobotę 13.10.2012 o godz. 9:00 na boisku Varsovii przy ul. Międzyparkowej 4 Dragoni rozegrali sparing z Varsovią.

Trenerzy podzieli dzieciaki na grupy: Dragon 2004/2005 na Varsovia 2004, Dragon 2004/2005 na Varsovię 2004/2005 i grupa mieszana z Varsovii i trzech graczy Dragona 2005/2006.

Ze strony Dragona bardzo mało przyjechało zawodników z rocznika 2005 i dlatego trenerzy zdecydowali się na taki podział drużyn.

Relacja w przygotowaniu >>>

W grupie Dragon 2004/2005 na Varsovię 2004 cztery kwarty po 15’:

I kwarta (0:3):

Dragon zaczyna grę bardzo nieśmiało jakby czuł ogromny respekt przed przeciwnikiem, próbuje od czasu do czasu jakiś kontr ale nie bardzo to wychodzi. Obrona jest zupełnie niewidoczna jakby jej w ogóle niebyło. Varsovia mocno ciśnie i gra poukładaną piłką ( 3’, 7’, 8’ i jest 3:0 dla Varsovii). Dragon próbuje się otrząsnąć, ale te akcje się nie kleją, a to za długie podanie albo niedokładne albo minięcie się z piłką. Kwartę kończymy stratą 0:3.

II kwarta (2:1):

Dragon pięknie wyprowadza akcję prawym skrzydłem, Maciek Błoniarz wbiega z piłką w pole karne iiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!! zostaje sfaulowany i jest karny. Maciek ustawia sobie spokojnie piłkę czeka na gwizdek, po chwili podbiega i mocno strzela nad poprzeczką bramki Varsovii (no cóż zdarza się i najlepszym). Dragoni się nie zrażą dalej w 3’ Janek Korczyc z lewego skrzydła uderza w poprzeczkę bramki przeciwnika a Maciek Błoniarz jest na miejscu i dobija strzał (chyba brzuchem i mamy pierwszego gola kontaktowego i jest 1:3). Varsovia dalej gra swoją poukładaną grę co skutkuje w 6’ golem na 1:4. Dragon ma jeszcze kilka akcji z których mógł być gol. Kuba Kucharzewski też popisuje się pięknymi interwencjami w bramce. Dopiero w 10’ po podaniu od Janka Dudkiewicza Szymon Jastrzębski strzela gola, który odbija mu się od kolana i ledwo wpada do bramki na 2:4.

III kwarta (3:2):

Dragon jakby trochę lepiej gra w obronie ale nie ustrzega się błędów co skutkuje w 4’ bramką dla przeciwnika na 5:2. Ludwik Mielnik całkiem dobrze radzi sobie na prawej obronie co pozwala Kubie Linkiewiczowi na swobodniejszą grę w środku pola i akcje indywidualne prawym skrzydłem. Całkiem nieźle wychodzą Kubie L. strzały z dystansu. Nie poddają się Dragoni walczą w 8’ po podaniu od Szyna J. Janek Dudkiewicz zdobywa 3 gola dla naszych. W 10’ znowu podanie od Szymona J. tym razem do Janka K. który strzela 4 gola dla Dragona. Minutę później Janek Dudkiewicz strzałem przy słupku pokonuje bramkarza Varsovii strzelając 5 bramkę na remis 5:5. Niestety w ostatniej minucie tej kwarty Varsovia zdobywa 6 bramkę.

IV kwarta (0:0):

Ostatnia kwarta to wiele nieudanych akcji po obu stronach. Wynik nie ulega już zmianie. Sparing przegrywamy 5:6. Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy grający podczas tego sparingu pomimo deszczu, przemoczonych butów grali do końca nie poddając się.