Logowanie

Aktualności

Porażka rocznika 2002-3 w przedostatniej kolejce

• autor: piowa1, 2012-06-05 15:48

W poniedziałek 4 czerwca Dragoni 2002-3 po słabym meczu ulegli KS Delta 1:4 w przedostatniej kolejce ligowej. Skład naszej drużyny i krótka relacja w rozwinięciu...

UKS Dragon Bielany - KS Delta Warszawa   1:4 (0:2, 0:1, 1:0, 1:0) - bramka Kajtek (bez asysty)

Skład Dragonów: Piotrek Kowalczyk (bramkarz), Kacper Dudkiewicz, Kajtek Feleszko, Janek Sienicki, Olek Florczuk, Dominik Giblewski, Ignacy Koroblewski, Janek Nalepa, Bartek Bartosik, Kuba Skwirtniański, Krzyś Nosow, Maciek Wągrodzki (kapitan)

Pierwsza kwarta zaczęła się od świetnej okazji Janka Sienickiego, który odebrał piłkę obrońcy Delty. Potem nastąpiła seria błędów naszych defensorów, które skrupulatnie wykorzystali przeciwnicy i objęli prowadzenie 0:2.

Druga kwarta to popisowa akcja Kajtka, który strzelił (jak się później okazało jedyną) bramkę dla Dragonów. W środku pola znów wyróżniali się Kajtek i Janek.

Dwie ostatnie kwarty obfitowały w zacięta walkę, co zaowocowało kilkoma rzutami wolnymi dla obu stron. W grze naszych zawodników było widać chaos i problemy z wyprowadzaniem akcji z własnej połowy.

Dziękujemy zawodnikom, trenerom i kibicom obu drużyn za stworzenie miłej atmosfery na boisku. Gratulujemy Delcie zasłużonego zwycięstwa. Liczymy na lepszą postawę Dragonów jutro w ostatnim meczu ligowym.