Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inne strony
UKS Dragon
zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresem:
http://dragon2004.futbolowo.pl
Facebook --> kliknij zakładkę obok
na lewym marginesie
W najbliższy weekend 3-4 lutego 2012 r. zawodnicy rocznika 2001 oraz Ignacy Koroblewski z rocznika 2002 zostali zgłoszeni do udziału w dwóch turniejach - Mini Legia Cup lub/i Orzeł Cup.
Pierwszy z tych turniejów rozegrany zostanie w sobotę w hali piłkarskiej na Bemowie, przy ul. Ks. Bolesława 1/3. Jest on organizowany na zaproszenie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa z udziałem 12 drużyn. Nasza drużyna została przydzielona do grupy C z dobrze nam ostatnio znanym Zniczem Pruszków, Pogonią Grodzisk oraz Orlętami Łuków. Pierwszy mecz o godz. 14.00. Zbiórka o 13.15. Proszę pamiętać o legitymacjach i obuwiu na sztuczną trawę.
W niedzielę druga część zawodników wystąpi w turnieju Orzeł Cup w hali DOSIR Praga Północ, przy ul. Szanajcy 17/19. Nasza drużyna wystąpi w grupie A z Drukarzem Warszawa, Orłem Warszawa i RKS Okęcie. Pierwszy mecz o 8.30. Zbiórka 7.50. Proszę pamiętać o legitymacjach i obuwiu na halę.
Powołania i harmonogramy zawodów w rozwinięciu >>>
Turniej Mini Legia Cup - 3.03.2012 r. godz. 14-18.
1. Marciniak Bartek
2. Molik Tomek
3. Trochonowicz Witek
4. Pedynowski Sebastian
5. Parys Patryk
6. Borowski Paweł
7. Maciejczak Patryk
8. Bartosik Kacper
9. Strama Albert
10. Grzelak Maciek
11. Szporka Kuba
12. Małecki Artur
Harmonogram
3. Marcovia 2000 3. Legia II 3. Pogoń Grodzisk
4. Dolcan Ząbki 4. Broń Radom 4. Orlęta Łuków
BOISKO A BOISKO B BOISKO C
Godz. 14:00 Legia I – Legionovia Ursus – Piast Znicz – Dragon
Godz. 14:20 Marcovia 2000 - Dolcan Legia II - Broń Pogoń - Orlęta
Godz. 16:50 półf. 5/8 przegrani ćw. I - II półf. 5/8 przegrani ćw. III - IV mecz o 11 miejsce
Godz. 17:30 mecz o 3 miejsce mecz o 5 miejsce mecz o 7 miejsce
Godz. 18:10 wręczenie nagród
Turniej Orzeł Cup - 4.03.2012 r. g. 8-19.
1. Jaroszewski Kuba
2. Muzal Igor
3. Sawicki Kacper
4. Karnicki Daniel
5. Sabatowski Grześ
6. Królikowski Janek
7. Koroblewski Ignacy
8. Bartosik Kacper
9. Małecki Artur
10. Borowski Paweł
11. Grzelak Maciek
12. Strama Albert
Harmonogram
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM PZPN
O PUCHAR KANCLERZA WYŻSZEJ SZKOŁY MENEDŻERSKIEJ
W KATEGORII ORLIKÓW 2001
04.03.2012.
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GODZINY MECZY
MECZE GRUPOWE
8.30. – 8.42. ORZEŁ - DRUKARZ
8.45. – 8.57. OKĘCIE - DRAGON
9.00. - 9.12. ORZEŁ - OKĘCIE
9.14. - 9.26. DRAGON - DRUKARZ
9.30. - 9.42. ORZEŁ - DRAGON
9.45. - 9.57. DRUKARZ - OKĘCIE
10.00. - 10.10. UKS JUNAK - GWARDIA
10.11. - 10.21. UNIA W-WA - SZKOŁA BRYTYJKSA
10.23. - 10.33. SNU - UKS JUNAK
10.36. - 10.46. GWARDIA - UNIA W-WA
10.48. - 10.58. SZKOŁA - SNU URSYNÓW
11.00. - 11.10. UKS JUNAK - UNIA W-WA
11.11. - 11.21. GWARDIA - SNU URSYNÓW
11.23. - 11.33. UKS JUNAK - SZKOŁA BRYTYJSKA
11.35. - 11.45. UNIA W-WA - SNU URSYNÓW
11.47. - 11.57. GWARDIA - SZKOŁA BRYTYJSKA
12.00. - 12.10. RADOMIAK - UKS CEZAR
12.12. - 12.22 AP IMIELIN - SZKOŁA BRYTYJSKA
12.24. - 12.34. UKS 293 - RADOMIAK
12.36. - 12.46. UKS CEZAR - AP IMIELIN
12.48. - 12.58. SZKOŁA - UKS 293
13.00 - 13.10. RADOMIAK - AP IMIELIN
13.12. - 13.22. UKS CEZAR - UKS 293
13.24. - 13.34. RADOMMIAK - SZKOŁA BRYTYJSKA
13.36. - 13.46. AP IMIELIN - UKS 293
13.48. - 13.58. UKS CEZAR - SZKOŁA BRYTYJSKA
MECZ PUCHAROWY O AWANS DO FIAŁU D
14.00. – 14.12. - 5B ……………………………………… - 5 C …………………………………………
FINAŁ D
14.15. – 14.25. 4A - 4B
14.27. - 14.37. 4C - ZMP
14.39. - 14.49. 4A - 4C
14.50. - 15.00. 4B - ZMP
15.02. - 15.12. 4A - ZMP
15.14. - 15.24. 4C - 4B
ZWYCIĘZCA FINAŁU D AWANSUJE DO FINAŁU C
FINAŁ C
15.25. – 15.35. 3A – 3B
15.37. - 15.47. 3C - ZW D
15.49. - 15.59. 3B - 3 C
16.00. - 16.10. ZW D – 3 A
1612. - 16.22. 3 A – 3 C
16.24. - 16.34. ZW D - 3 B
FINAŁ B
16.35. – 16.45. 2A – 2B
16.47. - 16.57. 2C - ZW C
17.00. - 17.10. 2B - 2C
17.12. - 17.22. ZW C – 2 A
17.24. - 17.34. 2 A – 2 C
17.36. - 17.46. ZW C - 2 B
FINAŁ A
17.50. – 18.00. 1A – 1B
18.02. - 18.12. 1C - ZW B
18.14. - 18.24. ZW B – 1 A
18.25. - 18.35. 1B - 1 C
18.37. - 18.47. 1 A – 1 C
18.50. - 19.00. ZW B - 1 B
19.00. – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Najbliższa kolejka 15 |
|
dzisiaj: 103, wczoraj: 349
ogółem: 3 235 969
statystyki szczegółowe