Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inne strony
UKS Dragon
zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresem:
http://dragon2004.futbolowo.pl
Facebook --> kliknij zakładkę obok
na lewym marginesie
W najbliższy weekend zawodnicy rocznika 2003 wyruszą na Pomorze, stawić czoła rywalom w turnieju w Redzie. Zawody są organizowane przez miejscowy UKS Jedynka Reda z udziałem 20 drużyn z całej Polski. Najbardziej znanymi markami występującymi w turnieju są Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia i Warta Poznań. W futbolu dziecięcym nie marka jednak stanowi o sile zespołu, ale praca u podstaw. Nasi zawodnicy powinny jechać bez obaw i grać bez kompleksów. Będziemy im kibicować.
Podział na grupy i harmonogram zawodów w rozwinięciu >>>
Podział na grupy:
Grupa ,, A ‘’:
1. Błękitni Wejherowo
2. Warta Poznań
3. Jagiellonia Białystok
4. GOSRiT Luzino
5. Concordia Elbląg
Grupa ,, B ‘’:
1. Dragon Warszawa
2. Jagiellonia Białystok II
3. KP Gorzów Wlkp
4. UKS Jedynka Reda
5. AP Ostrołęka
Grupa ,, C ‘’:
1. Santos Gdańsk
2. Olimpia Elbląg
3. Sokół Bożepole Wielkie
4. Arka Gdynia
5. Chemik Bydgoszcz
Grupa ,, D ‘’:
1. Lechia Gdańsk
2. Sztorm Mosty
3. Bałtyk Gdynia
4. UKS Jedynka Reda II
5. Naki Olsztyn
3. Harmonogram minutowy pierwszego dnia rozgrywek (sobota):
Grupa A i Grupa B:
8.00 – 8.12 Błękitni Wejherowo – Warta Poznań
8.15– 8.27 Jagiellonia Białystok I– GOSRiT Luzino
8.30– 8.42 Dragon Warszawa – Jagiellonia Białystok II
8.45-8.57 KP Gorzów Wlkp– UKS Jedynka Reda
9.00-9.12 Błękitni Wejherowo – Jagiellonia Białystok I
9.15-9.27 Warta Poznań - Concordia Elbląg
9.30-9.42 Dragon Warszawa – KP Gorzów Wlkp
9.45– 9.57 Jagiellonia Białystok II – AP Ostrołęka
10.00-10.12 GOSRiT Luzino – Błękitni Wejherowo
10.15-10.27 Jagiellonia Białystok I – Concordia Elbląg
10.30–10.42 Dragon Warszawa – UKS Jedynka Reda
10.45– 10.57 KP Gorzów Wlkp – AP Ostrołęka
11.00-11.12 Warta Poznań – GOSRiT Luzino
11.15-11.27 Błękitni Wejherowo – Concordia Elbląg
11.30– 11.42 Jagiellonia Białystok II – UKS Jedynka Reda
11.45– 11.57 Dragon Warszawa – AP Ostrołęka
12.00-12.12 Warta Poznań – Jagiellonia Białystok I
12.15– 12.27 GOSRiT Luzino – Concordia Elbląg
12.30– 12.42 KP Gorzów Wlkp – Jagiellonia Białystok II
12.45– 12.57 UKS Jedynka Reda – AP Ostrołęka
13.00 – 13.09 A.Trzecie miejsce grupa A – Czwarte miejsce grupa B
13.11. – 13.20 B.Czwarte miejsce grupa A – Trzecie miejsce grupa B
13.22 – 13.31 C.Pierwsze miejsce grupa A – Drugie miejsce grupa B
13.33 – 13.42 D.Drugie miejsce grupa A – Pierwsze miejsce grupa B
13.44 – 13.53 E Trzecie miejsce grupa A- Trzecie miejsce grupa B
13.55 – 14.04 F Czwarte miejsce grupa A – Czwarte miejsce grupa B
Grupa C i Grupa D
14.15 – 14.27 Santos Gdańsk – Olimpia Elbląg
14.30 – 14.42 Sokół Bożepole – Arka Gdynia
14.45 – 14.57 Lechia Gdańsk – Sztorm Mosty
15.00 – 15.12 UKS Jedynka Reda II – Bałtyk Gdynia
15.15 – 15.27 Santos Gdańsk – Sokół Bożepole
15.30 – 15.42 Chemik Bydgoszcz – Olimpia Elbląg
15.45 – 15.57 Lechia Gdańsk – Bałtyk Gdynia
16.00 – 16.12 Sztorm Mosty – Naki Olsztyn
16.15 – 16.27 Santos Gdańsk – Arka Gdynia
16.30 – 16.42 Sokół Bożepole – Chemik Bydgoszcz
16.45 – 16.57 Lechia Gdańsk – UKS Jedynka Reda II
17.00 – 17.12 Bałtyk Gdynia – Naki Olsztyn
17.15 – 17.27 Olimpia Elbląg – Arka Gdynia
17.30 – 17.42 Santos Gdańsk – Chemik Bydgoszcz
17.45 – 17.57 Sztorm Mosty – UKS Jedynka Reda II
18.00 – 18.12 Lechia Gdańsk – Naki Olsztyn
18.15 – 18.27 Olimpia Elbląg – Sokół Bożepole
18.30 – 18.42 Arka Gdynia – Chemik Bydgoszcz
18.45 – 18.57 Sztorm Mosty – Bałtyk Gdynia
19.00 – 19.12 UKS Jedynka Reda II – Naki Olsztyn
19.15 – 19.24 G.Trzecie miejsce grupa C – Czwarte miejsce grupa D
19.26. – 19.35 H.Czwarte miejsce grupa C – Trzecie miejsce grupa D
19.37 – 19.46 I.Pierwsze miejsce grupa C – Drugie miejsce grupa D
19.48 – 19.57 J.Drugie miejsce grupa C – Pierwsze miejsce grupa D
19.59 – 20.08 K. .Trzecie miejsce grupa C - Trzecie miejsce grupa D
20.10 – 20.19 M. Czwarte miejsce grupa C - Czwarte miejsce grupa D
Harmonogram minutowy drugiego dnia rozgrywek (niedziela):
Miejsca 17-20:
1. 8.00 – 8.12 5 miejsce z gr. A – 5 miejsce z gr. B – mecze o miejsce 17-20
2. 8.15 – 8.27 5 miejsce z gr. C – 5 miejsce z gr. D – mecze o miejsce 17-20
3. 8.35 – 8.47 5 miejsce z gr. A – 5 miejsce z gr. C – mecze o miejsce 17-20
4. 8.50 – 9.02 5 miejsce z gr. B – 5 miejsce z gr. D – mecze o miejsce 17-20
5. 9.10 – 9.22 5 miejsce z gr. A – 5 miejsce z gr.D - mecze o miejsce 17-20
6. 9.25 – 9.38 5 miejsce z gr.C – 5 miejsce z gr.B- mecze o miejsce 17-20
Godzina 9.45 – wręczenie pamiątkowych medali i dyplomów za miejsca 17-20
Mecze o miejsca 9-16:
7.10.00 – 10.09 B4-C3
8.10.11– 10.20 B3-D4
9.10.22 – 10.31 A3-C3
10.10.33 – 10.42 B3-C4
11. 10.44 – 10.53 A4-D3
12.10.55 – 11.04 B4-D4
13.11.06 – 11.15 A3-C4
14.11.17 – 11.26 C3-B3
15.11.28 – 11.37 A4-D4
16.11.39 – 11.48 B4-D3
17.11.50 – 11.59 A3-D4
18.12.01 – 12.10 C4-A4
19. 12.12 – 12.21 B3-D3
20. 12.23 – 12.32A4-C3
21. 12.34 – 12.43 B4-C4
22. 12.45 – 12.54A3-D3
Godzina 13.00 – wręczenie pamiątkowych medali oraz dyplomów za miejsca 9-16
Mecze o miejsca 1-8:
23.13.22 – 13.31 B2-C2
24.13.33– 13.42 B1-D2
25.13.44 – 13.53 A1-C1
26.13.55 – 14.04 B1-C2
27. 14.06 – 14.15 A2-D1
28.14.17 – 14.26 B2-D2
29.14.28 – 14.37 A1-C2
30.14.39 – 14.48 C1-B1
31.14.50 – 14.59 A2-D2
32.15.01 – 15.10 B2-D1
33.15.12 – 15.21 A1-D2
34.15.23 – 15.32 C2-A2
35. 15.34 – 15.43 B1-D1
36. 15.45 – 15.54A2-C1
37.15.56 – 16.05 C2–D2
38.16.07 – 16.16 A1-B1
39. 16.18 – 16.27 B2-C2
40. 16.29 – 16.38A1-D1
16.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, ROZDANIE NAGRÓD ZA MIEJSCA 1-8
UWAGA!!!
Mecze grupowe oraz o miejsca 17-20 gramy 12 minut, natomiast spotkania pozostałe rozgrywamy po 9 minut.
Maluchu jesteśmy z Wami dajcie czadu
Najbliższa kolejka 15 |
|
dzisiaj: 435, wczoraj: 349
ogółem: 3 236 301
statystyki szczegółowe