Logowanie

Aktualności

Zima w mieście

• autor: jborowski, 2012-01-26 10:25

We wtorek 24 stycznia 2012 r. zawodnicy Dragona, którzy spędzają ferie zimowe w Warszawie, mieli urozmaicenie od treningów. Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłkarski dla kilku roczników, w tym dla rocznika 2001. W zawodach rozgrywanych na Solcu stawiło się 9 zawodników i UKS Dragon wystawił dwie drużyny.
W Dragonie A wystąpili: Patryk Parys, Patryk Maciejczak, Bartek Marciniak i Janek Królikowski. Dragona B reprezentowali: Sebastian Pedynowski, Kacper Sawicki, Kacper Bartosik i najmłodszy zawodnik turnieju Krzyś Nosow (rocznik 2003). Bramkarz Maciek Grzelak bronił w obu drużynach.
W zawodach wystąpiły 4 drużyny, które rozegrały mecze każdy z każdym 2x7min po czterech zawodników w polu + bramkarz.

W rozwinięciu relacja autorstwa Marka Parysa, który opiekował się obiema drużynami w trakcie zawodów. >>>

Pierwszy mecz  DRAGON A - DRAGON B 1:0 i tu trudne zadanie Maciek broni w pierwszej połowie w bramce w DRAGON A a w drugiej w DRAGON B mcz braterski wygrywa DRAGON A

Mecz 2 MŁODE LWY - SP 260 4:1

Mecz 3 DRAGON A - MŁODE LWY  1:2, który okazuje sie przedwczesnym finałem. Po pierwszej połowie prowadzimy 1:0 bramkę strzelił Janek Królikowski asysta Patryk Maciejczak.
W drugiej połowie meczu opadamy trochę z sił po własnych błędach tracimy 2 bramki nie wykorzystując kilku sytuacji na wyrównanie.

Kacper Sawicki po samodzielnej akcji.

Mecz 5 DRAGON B - MŁODE LWY 2:3  Do przerwy przegrywamy 0:3 ale nie poddajemy się. W drugiej połowie mamy pogoń za wyrównaniem. Zdobywcy bramek:
Kacper Sawicki asysta Krzysztof Nosow,
Krzysztof Nosow asysta Kacper Sawicki i nie wystarczyło czasu na wyrównanie.

Mecz 6 DRAGON A - SP.260 4:0  zdobywcy bramek:
Patryk Parys asysta Patryk Maciejczak,
Patryk Maciejczak asysta Janek Królikowski,
Janek Królikowski asysta Patryk Maciejczak,
Janek Królikowski asysta Krzysztof Nosow.
Krzysio Nosow musiał wejść do gry w DRAGONIE A z powodu kontuzji Patryka Maciejczaka.

klasyfikacja końcowa 1. MŁODE LWY
                                2.DRAGON A
                                3.DRAGON B
                                4.SP.260

Brawa dla naszych zimowych Dragonów pograli trochę w składach bez zmian był to dla nich fajny trening i wypełnienie czasu wolnego w ferie zimowe.
Olbrzymi szacun dla Krzysia Nosowa był najmłodszym zawodnikiem w tym turnieju a o mały włos nie został królem strzelców i nie tylko. Miał też asysty jest to mały DRAGOŃSKI struś pędziwiatr. Trzymaj tak Krzysiu a będziesz wielki.
Nie możemy nie wspomnieć Kacpra Sawickiego, który zapisał na koncie kilka bramek oraz asyst.
Kacper treningi czynią mistrza nie długo możesz nim być chyba przekonałeś się, że można.
No i oczywiście nasz Jaś Królikowski. Janek super postawa i waleczność  tylko musimy popracować nad kondycją .